VÍTEJ VE SVĚTĚ JEDNOHO ANDÍLKA ;) :D...

Listopad 2010

Válka organizací-3.kapitola

29. listopadu 2010 v 22:11 | Deny |  Válka organizací
Ahojky, tak po dlouhé...hodně dlouhé době je tu další díl :)...budu se snažit psát dál...ale s tímhle "inspiračním blokem" (určitě každý autor zná :)) to jde sakra blbě :/ No nic, užijte si díl, doufám že se bude aspoň trochu líbit (že jsem nevyšla ze sviku :D) Bude trocha té romantiky ;):D

z minulého dílu:
"Jo...takže...OSPZS se ukázali ve 14:45..." začne se radši věnovat práci, kvůli které je tady. Nakonec se jim z toho vyvine docela dobrá zábava. Jednou se neshodnou jestli napsat keř, nebo keřík, podruhé se Itachi vztekal že dostal 4 a ne 3 OSPZSáky...a jelikož jsou oba hádaví a popichovací typy dopadalo to vždycky čtvrthodinovou hádkou.
"Fajne, tak já jdu. Pak to odnes Peinovi, ať zas nevyvádí." zvedla se Misora.
"Jo jasně...hned tam s tím zajdu...a díky." pousmál se. Tak často se usmívat jako dnes, ho Misora neviděla za celou dobu co už u organizace je.
"Jasně, nemáš za co, kdyby něco tak klidně zas přijď." mrkne na něj a vyrazí směr její pokoj. Itachi zavře dveře, dojde ke svému stolu. Vezme zprávu mise a odnese to Peinovi. Když se vrátí k sobě, vytáhne již hotovou zprávu z té samé mise, psanou jeho rukopisem a hodí ji do odpadkového koše.

Postavy do povídky x)

28. listopadu 2010 v 14:36 | Deny |  Moje výtvory x)
Ahojte :)...nějak jsem teď přešla na kreslení :D...takže tady je dalších pár obrázků :)...jsou už docela starší...kreslila jsem to ve škole, když nebylo co dělat :D...Jinak, kdo zná Zuzanku (jedno moje SB) tak jsou to postavy pro její povídku (Kdo četl Jednou mě budeš milovat -> Rich a Josh :D tak to :D)

Do povídky Rich a Josh

Učím se kreslit manga očka :)

21. listopadu 2010 v 17:40 | Deny |  Moje výtvory x)
Tak takhle to nějak vypadá když se pustim do "kreslení" :D...chtěla jsem se naučit kreslit mangu a třeba časem vyplodit i nějaký ten kreslený příběh :)...uvidíme co z toho bude :)