VÍTEJ VE SVĚTĚ JEDNOHO ANDÍLKA ;) :D...

Květen 2011

Svět fantazie..

30. května 2011 v 21:00 | Deny
Pohádky...to je krásné téma :) myslím, že ať už děti nebo dospělí se rádi podívají na pohádku. A co je vlastně pohádka? Pro většinu lidí příběh který začíná slovy "Bylo nebylo..." "Kdysi dávno, před dávnými časy..." "Za devatero horami.." a končí slovy "A žili šťastně až do smrti." Nejen já jsem se ale setkala i s pohádkami se smutnými konci..i když těm tolik nefandím :) je fakt, že při happyendu člověk sice chytne depku z toho, že on si o takovém konci může nechat jenom zdát, ale na druhou stranu, proč ne? U pohádek si člověk krááásně odpočne, nemusí přemýšlet nad složitými zápletkami a nesměje se seriálovým vztahům "každý s každým". Prostě sleduje postavy, fandí klaďasům a nejradši by nakopal záporákům.
Pro mě jsou pohádky takovým symbolem pohody a dobré nálady. Nevím proč, ale ať je to kreslená pohádka nebo hraná, ráda se na ně podívám. A řeči že jsou pohádky jenom pro děti? Kecy xD pohádky jsou věčné a i děti i dospělí na ně budou koukat vždycky (mimochodem, já osobně se taky pořád přiřazuju k dětem xD a proč ne?)
Poslední jsem tuším viděla Na vlásku, což je dokonalá komedie/pohádka xD Můžu s klidným svědomím doporučit. A co doporučíte vy mě? x)

Glee

29. května 2011 v 22:26 | Deny |  Já...
Áno, Deny se zase jednou hlásí :D ...teda moji milí, řeknu vám, že jsem se teď nějak zapomněla u seriálů :D ...nejdříve (kdo mě trochu zná, diví se, jelikož jsem HP do nedávna fakt neměla ráda :D) to byl A verry Potter musical, což můžu jenom doporučit, jelikož je to legendární :D (pak sem hodím odkazy) a jeho druhý díl a potom (jelikož jsem se zamilovala do představitele Harryho Pottera :D) jsem začla s Glee, kde hraje (Darren Criss, kdyby někdo nevěděl :D) a je to narosto dokonalé...milí yaoisté, to musíte vidět *_* takový dva slaďoušci a skončej spolu!! :D vážně můžu doporučit :) No, nakonec jenom pár obrázečků z těchhle seriálů n_n

A verry Potter musical n_n ...no nejsou oni úžasní? :D

Glee :)

A to jsou oni *_* Blain a Kurt...dokonalost sama :) n_n

S pozdravem Deny n_n