VÍTEJ VE SVĚTĚ JEDNOHO ANDÍLKA ;) :D...

Srpen 2011

Ach ty prázdniny...

29. srpna 2011 v 14:08 | Deny |  Já...
Mmm...abyste věděli, začínám bejt mírně nasraná...a to nám ten školní rok ještě ani nezačal xD xD jen když si to představím tak je mi z toho všeho zle...Dostali jsme ty nejpřísnější učitele co šlo (na většinu předmětů) takže budu ráda když si udržím dobrý známky..k tomu budu dělat anglický kurz, na který jsem se ještě ani nezačala učit, autoškolu, čekatelský kurz (to asi nikomu nic moc neřekne..je to prostě takový kurz, který bych si měla, jakožto skautská vedoucí -ha ha ha- udělat..) když už jsme u toho skautingu, tak bych taky měla začít něco dělat tam (vyhrabat náš skvělej oddíl z toho dna, kam ho dostaly ostatní vedoucí...) ale na to naštěstí nebudu sama (i když nvm co zmůžem s těma 3-4 dobrýma dušema x/ xD) k tomu zařizovat spoustu dalších věcí, který kdybych měla vypsat tak tu budu za týden...a to nepočítám povinnosti/koníčky, které jsme měla předtím a ke kterým se toto všechno přičte..jako klavír, tancování, zumba, pomáhání doma a občasné učení se...

K tomu si představím dlouhých 10 měsíců v naší úúúúžasné třídě...a šla bych skočit z mostu :/
No...k čemu vlastně tenhle seznámek? ...Ani nevím, prostě se mi chtělo to napsat...říkaám si tak, že jestli dám tenhle rok, maturita bude hračka x/ ...zatím veškeré povinnosti odsouvám..jsou přece ještě prázdniny, ne? ..Ale tuším, že až se do toho pustím, budu se proklínat, že jsem nezačla dřív...

Doufám, že vy užíváte konec prázdnin v lepší náladě než já...

Deny

Harry Potter

19. srpna 2011 v 18:59 | Deny |  Novinky
Noo...Harry Potter..kdo by to neznal aspoň z doslechu xD ...tak jsem se rozhodla seznámit se s tím blíž mmmm...Během dovči jsem přečetla knihy a dnes dokoukala filmy (děláte si ze mě prdel, že Cedrik je Edward?! x_X a to jsem si ho v knize oblíbila...)

Můj názor je jednoznačný...film bych nepochopila bez přečtení knihy..vynechali tam podle mého dost podstatných detailů. Knížky jsou napsaný pěkně n_n myslím že J. K. Rowlingová si zaslouží obdiv..(Heh, je dobře vidět, že to psala ženská...to párování a romantika.. xD) Takže knihy vřele doporučuju...probrečela jsem tam v podstatě každé úmrtí (i když to zrovna nebyla moje oblíbená postava..) Filmy byli o něco méně dojemné..

Slyšela jsem stížnosti, že je tam spousta postav a nedá se v tom vyznat...myslím, že je to blbost...já se orientovala v pohodě :) ..Jen co se týče postav...vymřeli mi téměř všechny oblíbené postavy :/ (Snape, Fred, Brumbál, Lupin, Hedvika a Dobby...:() ...a nejoblíbenější postava..? Asi Snape n_n ...je to zlatíčko ...jeho smrt se mě dotkla asi nejvíc...

A co vy a Harry Potter? :) Odpůrci? Zastánci? Oblíbenci? x)

Válka organizací-4. kapitola

11. srpna 2011 v 17:58 | Deny |  Válka organizací
Fuuu...tuhle povídku už tady stejně nikdo nečte, ALE kvůli sobě jí chci dokončit...hrozně mě štve každá nedokončená kapitolová povídka, ať u mě nebo u jiných autorů...takže pozdě, ale přece...4. díl. Pátý bude poslední...vecpu do něho vše co se tam mělo ještě původně dít...a zkusim se dokopat to napsat rychle n_n bohužel totiž můj "psací blok" trvá už pěkně dlouho a začínám z toho být v depresi -_-' a nevypadá že by chtěl skončit...chuť k psaní je, ale múza chybí...asi odcestovala na několikaletou dovolenou...nebo jí prostě nebavilo múzovat u mě, kdo ví...takže kdo by chtěl, přečtěte (beztak vim momentálně jen o jednom člověku co sem chodí, zdravíme G-chan xD xD)

Harry/Snape

9. srpna 2011 v 19:19 | Deny |  Novinky
Zdravím n_n ...děcka, právě jsem dočetla povídku...pairing Harry Potter/Severus Snape ...já to normálně nečtu ...okej, te´d už asi čtu no xD ...ale je fakt skvělá...má všechno co podle mě povídka má mít ...má to spád, nápad, člověk se u toho prostě nařehtá..je to i dojemné a romantické...prostě správná četba pro odreagování n_n (k čemu taky jinýmu bysme četli že) takže jsem se rozhodla tady vám dát odkaz abych se podělila a tenhle pokládek n_n užijte si čtení:
........ TADY najdete první díl
Deny

Deny is somewhere...

4. srpna 2011 v 21:00 | Deny |  Já...
..nadpis sedí xD ...takovouhle dovolenou jsem si představovala *_* trošku vzrůšo a pak flákárna...kdo si chce přečíst tak dole ;)