VÍTEJ VE SVĚTĚ JEDNOHO ANDÍLKA ;) :D...

Válka organizací-4. kapitola

11. srpna 2011 v 17:58 | Deny |  Válka organizací
Fuuu...tuhle povídku už tady stejně nikdo nečte, ALE kvůli sobě jí chci dokončit...hrozně mě štve každá nedokončená kapitolová povídka, ať u mě nebo u jiných autorů...takže pozdě, ale přece...4. díl. Pátý bude poslední...vecpu do něho vše co se tam mělo ještě původně dít...a zkusim se dokopat to napsat rychle n_n bohužel totiž můj "psací blok" trvá už pěkně dlouho a začínám z toho být v depresi -_-' a nevypadá že by chtěl skončit...chuť k psaní je, ale múza chybí...asi odcestovala na několikaletou dovolenou...nebo jí prostě nebavilo múzovat u mě, kdo ví...takže kdo by chtěl, přečtěte (beztak vim momentálně jen o jednom člověku co sem chodí, zdravíme G-chan xD xD)


Teprve až stín pokryl vše, na nebi zbyly pouhé načervenalé šmouhy a objevili se první hvězdy, začli se oba tiše pohybovat. Postavili se a než se dívka shýbla pro deku, černooký mladík jí věnoval dlouhý polibek. Bez řečí sbalili všechny svoje věci a vydali se na cestu zpět do skrýše.

Ještě ani první sluneční paprsky neprosvětlily noc, ještě ani první kohouti nezapěli své budíčky a Akatsuki skrýší se už ozýval protivný zvuk svolávacího gongu. Během okamžiku jsou v jednacím sálu všichni členové.
"Co se děje? Hoří snad?" mžourají skrz právě rozlepené oči na vysmátou modrovlásku, na které je vidět s jakým potěšením si do svolávacího zvonu praštila.
"To sice ne, ale mám skvělou zprávu. Našli jsme hlavní sídlo OSPZS. Můžeme s nimi jednou provždy skoncovat!"
"Yeah!" vyhrkl Pein "Kde to je? Máš už plán?"
"Je to tady.." ukázala na mapu Ohňové země, kde byl černě nakreslený hádek, jako označení cílového místa "...a plán taky mám. Vyšleme diplomaty do Konohy, abychom měli stejný počet vojáků jako oni, pak tam dojdem a vyzveme Oriho na souboj. Podle pravidel on vybere, jak se bude bojovat..." nestačí ani domluvit, když ji přeruší Leader.
"A zvolí pochopitelně to samé, v čem jsme ho již jednou porazili...To je jasné, chce odvetu. Skvělý plán." zasvítí mu oči.
"Ano, přesně to si myslím. Proto potřebujeme stejný počet lidí."
"Dostaneš tento měsíc dvojnásobné prémie Misoro, jsi skvělá posila našeho týmu." pochvaloval si "Do Konohy půjdeš ty a...no Itachiho by tam asi moc rádi neviděli..takže jdu s tebou já." uzavře to a upraví si před zrcadlem plášť "Jdeme ne?"

"Tak jakpak se nám to vyvíjí s Itachíkem.." rýpnul si Pein hned jak vyrazili na cestu.
"Prosím?!" cukla sebou.
"No tááák...toho by si všimnul i slepej...a já jsem přece něco jako váš taťka no ne?" nepřestával mluvit pobaveným tónem, který modrovlásku pěkně dráždil.
"A můžu vědět čeho jsi si všiml, ó velký taťko?" odvětila trošku upjatě. Jakto že si toho všiml?!
"Například toho že vypadáte jak Adam s Evou v ráji. Až je nám z toho zle." pobaveně se ušklíbl.
"Jak NÁM?"
"Noo...mě, Hidanovi, Tobimu, Hidanovi, Zetsuovi, ….vlastně si toho všiml už každej." začal se smát. Zůstala na něj šokovaně civět, ale nakonec to přešla s úsměvem..co jí taky zbylo jiného.

Před bránou Konohy nebyli přivítáni úplně podle jejich představ. Hlídač sebou šlehl na zem jen co si sundali kapuce z hlav.
"Probereš mi ho?" Mrkl na Misoru Pein a ona se musela usmát nad dvojsmyslem.
"Ale taťko, to by byl incest.." vrátila mu to. Mezitím přiběhl nějaký další ninja.
"Co tu chcete?!" křikl napůl vyděšeně a napůl bojovně.
"Šli jsme takhle kolem...." začal Pein. Dnes měl nějakou mimořádně dobrou náladu. Že by dlouhá noc s Konan?
"Tak jsme si řekli, že bychom se zastavili na kafčo." dodala Misora.
"C-cože? Zavolám velitele ANBU!!" asi to měla být výhrůžka.
"Jo, to bys byl velmi milý." podpořil ho Pein. Mladík zbledl, nevěděl co si myslet, ale velice duchaplně odběhl. Doufejme že pro ANBU velitele. O několik okamžiků později se přímo před nimi objevil shinobi v masce.
"Vůdce ANBU?"
"Už to tak bude. Co vás k nám přivádí? Káva to tuším nebude." zaslechli podtón pobavení. Vypadá to, že už oficiálně ztratili masku tvrďáků.
"Nikoliv. Jen jsme vedli spor o to kdo je vlastně vedoucím ANBU. Nemůžeme to prostě vyřešit, tak jsme se přišli optat osobně." rozhodila Misora rukama v pohodové náladě.
"Ach tak." rozesmál se.
"Co je k smíchu, mladý pane?" naoko zvážněla modrovlasá dívka.
"Nic, nic, pouze jsem si pod bývalou zločineckou organizací představoval tvrďáky co jdou za svým cílem a všechno ostatní neexistuje."
"To taky jsme. Že jsme se dali na jinou cestu neznamená že jsme se změnili!" nafoukl tváře Pein.
"I když je pravda, že teď jsou ještě o něco šílenější než bývali..." zamyslela se dívka.
"Misoro! Podrýváš mi autoritu!"
"Promiň...taťko" nemohla si to prostě odpustit. Po mírném výbuchu smíchu si všimla, že je pozoruje nemálo lidí z vesnice "Heh..." zdvihla obočí a čekala minimálně smrtící várku nadávek ze směru svého vůdce. Ten se však jenom zaculil, nasadil černé brýle a zařval:
"ZDRAVÍME KONOHU!!!!!"
"Teď už mu chybí jenom hvězdička u zubů a je z něho celý Gai..." naklonil se k Misoře ANBU. Rozchechtala se nad tou představou.
"Tak a teď k věci. Našli jsme OSPZS. Jenže je nás málo. Potřebujeme schopný tým přesně o 167 lidech." přešla konečně k tomu, proč přišli.
"Uf...budu to muset probrat s Hokagem. Přece jenom jste Akatsuki." podrbal se na čele. Nechápu proč, když měl stejně masku. Asi jí moc často nenosí.
"Jak je libo. Máme čas." Posadili se u brány, zatímco velitel odběhl kamsi do středu vesnice.

"Hokage by vás rád viděl." ozve se známý hlas velitele. Pein s Misorou se znudění po dlouhém čekání zvednou a následují ANBU skrz vesnici. Během cesty se na ně upírá nemálo zraků vesničanů a nemálo obyvatel sebou švihne podobně jako hlídač u brány. Jen co vejdou do kanceláře všimnou si blonďáka za stolem, který na ně očividně čeká.
"Zdravím. Tak vy chcete pomoc od nás? Proč?" přimhouří oči.
"No..víme o sídle OSPZS. Pokud je přijdeme vyzvat na souboj, bude muset vybrat Orochimaru, jak budeme bojovat. A jelikož jsme je minule porazili, bude chtít odvetu. A proto potřebujeme mít stejný počet vojáků jako má on." podala vyčerpávající vysvětlení modrovláska, ale nevypadalo to, že by Hokage něco pobral.
"Prostě musí mít vyrovnanou sílu Naruto." povzdechl si ANBU.
"Aha..no tak budiž. Ať je po vašem, ale žádné podrazy! Jinak si vás najdeme." pohrozil blonďák "Shikamaru, dej dohromady tým, podle poředpokladů, které jsou potřeba..vždyť to znáš."
"Hai. Zítra ráno budeme připraveni u brány Konohy. Může být?" obrátil se na Akatsuki knights. Pein a Misora jen kývli. Na to ANBU zmizel, pravděpodobně shánět shinobi do týmu.
"Tak, to bychom měli." usmál se Leader a vyrazil z kanceláře pryč. Misora ho následovala.

Po návratu do skrýše se všichni sešli v jednacím sále.
"Je potřeba abychom oprášili náčiní, moji drazí." zamnul si ruce Pein "A taky bychom si mohli zatrénovat, než půjdem do bitvy."
A tak se naše zločinecká/záchranářská organizace pustila do tréninku, při kterém by každý objektivní pozorovatel pouze konsternovaně civěl, se skvělou náladou, že válku mají jako vždy pod kontrolou...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ariwa Ariwa | Web | 15. srpna 2011 v 12:52 | Reagovat

No já jsem JÁ! :D Skvělá G-chan, které dneska měl odjet notebook a zatím se k tomu nemá. Otec ani nezačal dělat oběd - vtipný xD. Snad mi nakonec miláček zůstane. Snad. I když.. oprava zadara nebude a otec nechtěl abych ho do opravy dávala za svoje prachy a on, že je na to dávat nebude. Hm.. zajímavé. Protiřečí si to.

Ovšem kapitola hezká. Jen po té době jsem v tom plavala. Asi si budu muset přečíst minulé díly. Přeci jenom od poslední kapitoly to byl nějaký ten pátek.. ,^^.

2 Poki-pikachu Poki-pikachu | 15. srpna 2011 v 19:17 | Reagovat

ááá další web Denny? :-D

3 Deny Deny | Web | 16. srpna 2011 v 14:55 | Reagovat

[2]: Eeh? :-D Já mám jenom tenhle blog, nikdy jsem jiný neměla :-D ...asi si mě s někým pleteš :-) (BTW: Deny s jedním N ;-) )

4 Ary (spici zzuzzi) Ary (spici zzuzzi) | Web | 16. srpna 2011 v 15:42 | Reagovat

Pockeeeeeeeej!!!! beda ti Denyy :( :( :( :( :( :( já ymslela ze jeste ne ... a ty jo? :(....Ale vis co? ... Beda jak mi neco nenapises aspon na narozeniny O:-)  :D :D a zadny depkzni stavy ani nezacinej :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama